Про бренд

Ласкаво просимо в студію в'язаного інтер’єрного декору Anzy Home. Тут живе творче натхнення, навіяне домашнім затишком, теплом і унікальним стилем. Всі вироби виготовляються повністю вручну з використанням натуральних матеріалів.

Колись наші бабусі плели килимки з ганчірок і клаптиків, а сьогодні ми втілюємо ті ж техніки і ідеї, але вже в сучасному стилі з якісної бавовняної пряжі.

Anzy Home  для тих, хто цінує ручну роботу, незвичайний декор і натуральні матеріали. Наша місія  втілювати в життя ваші й реалізовувати власні творчі ідеї!

Ви можете підібрати для себе виріб із запропонованих в каталозі варіантів або звернутися за індивідуальним замовленням. Тоді ми разом продумаємо і створимо в’язану красу, що ідеально підходить вашим потребам, інтер’єру і стилю.

Наші цінності

Природність

Мінімум синтетики: віддаємо перевагу натуральним матеріалам — бавовні, вовні та дереву

Аутентичність

Саме так, як твоя бабуся плела килимки з ганчірок, тільки в сучасному та стильному вигляді

Унікальність

Не має значення — маленький кошик чи величезний килим: виріб буде створено вручну спеціально для тебе

Трохи історії

Бренд Anzy Home розвинувся з хобі моєї мами Наталі. Перші вироби були створені у 2016 році і це були зовсім не пуфи та килими, а в’язані рюкзаки та сумочки! В’язання з незвичайної товстої пряжі дуже захопило нас, а моя любов до облаштування оселі та затишних інтер’єрів посприяла перенесенню цієї творчості на сферу домашнього декору. Цікаво, що тоді в Україні не було якісної трикотажної пряжі, і ми власноруч нарізали на клаптиків старий одяг і купували в секонді футболки розміру ХХL. Це дуже нагадувало, як наші бабусі в’язали круглі килимки з ганчірок, було в цьому щось аутентичне та романтичне).

Анна Змієвська

Засновниця та CEO

Anzy Home cьогодні

Сьогодні бренд Anzy Home — це крафтова майстерня, де досвідчені майстрині вручну створюють затишні предмети для облаштування дому. В нашому асортименті багато моделей пуфів, килимів, дитячого декору, меблів тощо. Ми обожнюємо кастомні креативні проекти, співпрацюємо з брендами, магазинами та дизайнерами і виконуємо великі корпоративні замовлення.

Наші досягнення

• Команда з 16 захоплених людей

• Близько 10,000 зв’язаних вручну виробів

100+ км пряжі щомісяця

• Облаштували оселі в’язаною красою в понад 30 країнах по всьому світу

• Про наш плед написав Cosmopolitan

• В нас замовляли Jooble та MasterCard

• Наші новорічні прикраси стали бестселлерами в США та увійшли до 20ки кращих за версією журналу Home Beautiful (UK).

• Ми зв'язали неймовірний килим вражаючих розмірів — 3x3,6 м для одного з шале реклакс-парку "Верхоли"

Далі — більше!

×