Замовлення

Строки виконання

В Anzy Home Ви знайдете тільки ексклюзивні та штучні речі. Кожний виріб ми робимо вручну, а процес ручної в’язки є не дуже швидким. Тому виготовлення Вашого замовлення може займати від 3х днів до 2х і більше тижнів, в залежності від типу, моделі, розміру замовлення. Орієнтовні строки виконання замовлення вказані на сторінці відповідного товару.
Товари в наявності Ви знайдете у розділі Акційні пропозиції.
Якщо Вас не влаштовують зазначені строки, Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним методом і ми з радістю будемо шукати спосіб задовільнити ваші вимоги!

Індивідуальні замовлення

Ми дуже, дуже полюбляємо індивідуальні замовлення та авторські проекти. Якщо Ви не знайшли потрібний колір, розмір, ао дизайн виробу серед тих, що представлені в каталозі, будь ласка, заповніть Форму індівидуального замовлення і ми звяжемося з вами та постараємося зробити все можливе, щоб задовольнити ваші потреби!
Зверніть увагу, що виготовлення індивідуальних замовлень займає більше часу, а ціна виробу буде розрахована для кожного конкретного замовлення залежно від потрібних розмірів, дизайну та складності виготовлення.

Вибір кольору та розміру

Розміри

Характеристики виробу та/або його варіацій в розділі «Характеристики» на сторінці кожного товару.
Зверніть увагу, що пряжа із 100% бавовни, яка використовується для наших виробів, є натуральним матеріалом, щільність та еластичність якого можуть змінюватися залежно від кольору та партії. Тому розміри виробу можуть трохи відрізнятися від розміру, зазначеного в його описі. Це також повязано з тим, що всі вироби виготовляються вручну, тому важко забезпечити ідеальну точність. Максимально допустиме відхилення розміру становить +-2 см.

Кольори

Зверніть увагу, що відтінок кольоруй може відрізнятися від того, який ви бачите на своєму екрані.
Можливі кольори представлені на сторінці відповідного товару.
Також можуть спостерігатися незначні відмінності в кольорі між виробами, замовленими в різні періоди часу через зміну партії пряжі. Якщо ви вже придбали якусь нашу продукцію і хочете через деякий час замовити іншу, зв’яжіться з нами, щоб уточнити, чи будуть вони зроблені з пряжі тієї ж партії.

Догляд за виробами

Загальні рекомендації

Ми використовуємо натуральні, якісні матеріали та щоб виріб служив Вам максимально довго, просимо звернути увагу на деякі особливості догляду. Інструкція з догляду по кожному типу виробу надається із замовленням.

Прання

Прати в пральній машині при температурі не вище 30 градусів 800-1000 об / хв. Бажано використовувати рідкий засіб для прання і віджимання. При наявності сильних забруднень можна використовувати попереднє замочування і / або нанести на місця сильного забруднення будь-який засіб для видалення плям. Не рекомендується терти плями жорсткими губками.
Локальні забруднення можна видалити без прання всього виробу. Для цього нанесіть вспененное в воді миючий засіб (або спеціальний засіб для чищення / видалення плям) на місце забруднення за допомогою вологої губки. Залиште на кілька хвилин, потім видаліть залишки вологою губкою або промийте під водою.

Сушіння та прасування

Сушити на рівній поверхні в горизонтальному вигляді і добре розправленим, щоб уникнути сильних згинів. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. У процесі сушіння періодично перевертати виріб, щоб забезпечити рівномірне висихання. Прасувати тільки через тканину або марлю, бажано з подачею пару.

Особливості транспортування килимів

Килими транспортуються в складеному вигляді, тому на них після розпакування можуть бути заломи і хвилі.
Вам потрібно розкласти килим, добре розправити руками по підлозі, максимально розрівняти.
Дати килиму відлежатися, він буде вирівнюватися під своєю вагою.
При необхідності, щоб прискорити процес, можна скористатися праскою з парою або відпарювачем (через тканину або марлю).

×